Art of VooDoo

Opis forum


#1 2011-06-02 09:29:44

 Novacheck

Nowy użytkownik

Skąd: UĆ
Zarejestrowany: 2011-05-22
Posty: 4
Punktów :   

Sprzedarz przedmiotów

By uniknąć braku funduszy w Gildi a także braku miejsca w Guild Bank, proponuje by niektóre przedmioty sprzedawać na Aukcji a pieniądze z udanej transakcji przeznaczyć na Gildie.

Najlepiej wybrać parę zaufanych i doświadczonych w aukcjach osób by się tym zajęły, mogę być jedną z tych osób.

Offline

 

#2 2011-06-02 16:21:44

 Fuszerka

Moderator

Skąd: Temple of Damned
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 41
Punktów :   

Re: Sprzedarz przedmiotów

Hmm - interesujące ale jestem zwolennikiem przekazywania itemów słabszym za friko - do gearu bądź na dissenchant. Problem braku waluty w GB można rozwiązać obowiązkowymi składkami co tydzień w kwocie 20g. Rozumiem iż na low lvl jest to dużo ale gracz na poziomie +50 jest w stanie tyle zarobić. To później zaprocentuje gdy trzeba będzie naprawić tanka po raidzie, a bracia mniejsi nie będą chyba jęczeć iż są wyzyskiwani

Offline

 

#3 2011-06-02 19:06:06

 Novacheck

Nowy użytkownik

Skąd: UĆ
Zarejestrowany: 2011-05-22
Posty: 4
Punktów :   

Re: Sprzedarz przedmiotów

Ja nie zauważając by item schodziły. Moglibyśmy sprzedać chociaż parę i wtedy uniknęlibyśmy składek bo ja np naprawdę mam problemy z uzbieraniem kasy a gdybym miał jeszcze na składki dawać to już kompletnie bym zbankrutował.

Offline

 

#4 2011-06-02 21:37:01

Eldek

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-22
Posty: 38
Punktów :   

Re: Sprzedarz przedmiotów

Novacheck napisał:

Najlepiej wybrać parę zaufanych i doświadczonych w aukcjach osób by się tym zajęły, mogę być jedną z tych osób.

Novacheck - pół żartem pół serio to rozum

"no ja moge byc jednaa z tych osob 20% z aukcji da mnie bo hajsu brak albo najlepiej dajcie mi oficjalne pozwolenie na rąbanie banku na sell do vendora"

Nie rozum mnie zle, nic do Cie nie mam i calkiem calkiem Cie lubie gosciu


Na miejsce w gb nie widze powodu by narzekac a wręcz przeciwnie, pasowalo by je zapchac

co do golda w gb : wierze że jak będzie taka potrzeba to koxy pokroju Vincynta rzuca goldem bo ten kox to już tyle w nas wpompował że az głupio mu nie podziekować (Dzieki Vincynt, Ty wiesz, wpadnij po glyfy na deekeja ;p) a i ostatnio nikt go  o nic nie prosil ze az sobie chlopak z nudów wydał  1k na dual dla dk (niech mi ktos wytlumaczy po co tej klasie dual jak Vinc  sam mowil ze tankowac nie bedzie!

Idąc dalej, Novacheck ; jak to Fusz napisał ; te mniejsze lvle  nie beda sie skladac na taby w gb ja wiem ze sam biduje ale costam cos tam uzbieram A Ty jak tak grasz na ah to wez sobie skrypcje rozwin i selluj glyfy - na sto procent nie będziesz na kase narzekał bo mnie sie nawet nie chce tego wystawiac no ale ja jestem len

Offline

 

#5 2011-06-03 10:28:18

 Fuszerka

Moderator

Skąd: Temple of Damned
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 41
Punktów :   

Re: Sprzedarz przedmiotów

Rozumiem iż można mieć problemy z uzbieraniem kasy ale 20 g tygodniowo ? To jak chcesz na mounta nazbierać ? Nie jest to duża kwota ale pomnożona razy 8-10 daje nam 160/200 g co tydzień.

Offline

 

#6 2011-06-04 15:21:33

Eldek

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-22
Posty: 38
Punktów :   

Re: Sprzedarz przedmiotów

Swoja drogą po wejsciu na Outlandy uzbieranie 20 g dziennie to nic wielkiego bez problemu taka kwote mozna uzbierac wykonujac pare questow dziennie, doliczajmy do tego loot z mobkow, inst i sell zbednych nam rewardow z questa przykladowo jesli masz reward z questa ale sam obecnie posiadasz lepsze  eq na sobie (np z instanci) to nie bierz itemu np leather bo mozesz to nosic (po co nosic jak masz juz lepsze?:>) to wtedy patrz ktory z rewardow jest najwiecej warty chociazby jak chodzi o sell u vendora i bierz go bo item "pod Ciebie" i tak Ci nie potrzebny skoro masz lepszy

W Twoim przypadku Novack jak juz mowilem ; duzo grasz na aukcjach
rozwin sobie inskrypcje i sprzedawaj glyfy bo z tego jest koks hajs , mi sie osobiscie nie chce biegac po AH

Sklaniam sie do zamkniecia tematu ale daje Wam jeszcze czas na zabranie glosu

Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plChłapowo ośrodki wypoczynkowe