Art of VooDoo

Opis forum


#1 2011-06-23 15:27:14

 Fuszerka

Moderator

Skąd: Temple of Damned
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 41
Punktów :   

Podatki

Witam !

  Moi drodzy współplemieńcy jako iż nam się gildia rozrasta wskazane jest by zapewnić odpowiednią ilość miejsca w banku gildyjnym. Jego rozwój wymaga poświęcenia od nas wszystkich gdyż gildia jest naszym wspólnym dobrem
  Ustalone zostało odgórnie z ramienia Wodza iż składka będzie odbywać się co tydzień ( w każdą sobotę) i wynosić będzie 10g. Zobowiązani są ją uiszczać gracze którzy osiągnęli rangę Grunta. Przy braku wpłaty bądź znacznym opóźnieniu wynikającym z opieszalstwa gracza - delikwent otrzymuje WARNA. Dwa warny oznaczają degradację o rangę niżej ,a trzeci warn równa się wydaleniu z szeregów gildii. Dodatkowo jak ktoś posiada alta również zobowiązuje się wpłacać za niego 10g - alt też korzysta z GB.
  Zasady zostały wprowadzone tak by być wobec  każdego fair tak więc mam nadzieję iż wszyscy się dostosują i niedługo będziemy się cieszyć z full rozbudowanego GB.

Pozdrawiam

Offline

 

#2 2011-06-23 19:06:27

Eldek

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-22
Posty: 38
Punktów :   

Re: Podatki

Fuszerka napisał:

wskazane jest by zapewnić odpowiednią ilość miejsca w banku gildiowym.

Na Teutatesa ! Gildyjnym poprawiam bo sie rzuca w oczy

Fuszerka napisał:

Ustalone zostało odgórnie z ramienia Wodza iż składka będzie odbywać się co tydzień ( w każdą sobotę) i wynosić będzie 10g. Zobowiązani są ją uiszczać gracze którzy osiągnęli rangę Gruntal.

Primo : żeby nie było ze ja sobie to wymyslilem - dziś bylo zebranie oficerskie i gadalismy o tym wiec  jest to wspolna decyzja Rady a nie moja
2gie Primo : Nie Gruntal tylko Grunta
3cie Primo : Skladki można wplacac od soboty do soboty, niekoniecznie w sobote

Pozdrawiam

Offline

 

#3 2011-06-23 22:21:07

 Fuszerka

Moderator

Skąd: Temple of Damned
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 41
Punktów :   

Re: Podatki

Oj czepiasz się (już poprawione)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plChłapowo ośrodki wypoczynkowe