Art of VooDoo

Opis forum


#1 2011-07-03 21:38:51

 Seditoran

Użytkownik

18543159
Skąd: Świdnik
Zarejestrowany: 2011-07-01
Posty: 32
Punktów :   

Warrior Arms, Fury, Protection cz.2

Witam :D W tym następnym napisanym przeze mnie chciałbym przybliżyć Warriora Fury dla początkujących warków i wgl dla wszystkich ;]
A więc zaczynajmy:

Charakterystyka drzewka Fury:

Warrior fury opiera się głównie na procach slama, cooldownach bloodthirst oraz whirlwind jak i uderzeniach krytycznych, które u warriora fury są potężne ;]. Według mnie, jeżeli jest taki ogarnięty warrior fury to wyciąga jeden z lepszych dpsów w grze. Posiada talent Titan's Grip który pozwala mu na dzierżenie broni 2-ręcznych(oprócz staffów i polearmów) co zwiększa znacznie DPS. Opiera się on głównie na rage, czego musi mieć jak najwięcej, ponieważ szybko z tego schodzi.


Ekwipunek(z atrybutami) do PvE:

Główne atrybuty:

1. Strength - zwiększa attack power naszego warriora fury i tym samym jego dps ;]
2. Agility(mniej wymagane niż strength, chociaż warte uwagi) - zwiększa nasz Critical Strike Rating, czyli wielkość i częstość ciosów krytycznych
3. Stamina - raczej najmniej potrzebne warriorowi fury, ponieważ pełni rolę DPSa i nie otrzymuje zbyt olbrzymich hitów ;]

Poboczne atrybuty:

1. Hit rating - najważniejsze dla warriora fury. Zwiększa szansę na trafienie w moba/elitkę/bossa. Soft hit cap jest to około 5-8% z talentami wychodzi około 11%, jeżeli daliśmy w hit 8%. Polecałbym jednak zainwestowanie tych około 15% w hit, co daje nam większą szansę że trafimy bronią białą w bossa, co nam dodaje rage.
2. Critical strike rating - zwiększa szansę na uderzenie krytyczne oraz im więcej tego mamy tym większe ciosy krytyczne zadamy.
3. Haste - zwiększa naszą szybkość uderzania brońmi, co jest tak samo ważne jak inne atrybuty wyżej wymienione, bo im szybciej nimi uderzamy tym większy jest nasz dps ;]

Najlepszy build dla warriora fury według mnie to:
http://wow335.gamestool.net/warriort.ph … 0000000000

A teraz wytłumaczę dlaczego dałem w talent Improved Rend, Iron Will oraz Deep Wounds
Mianowicie powinniście wiedzieć, że zaczynamy walkę z Battle Stance, uzywając charge. To dlaczego by nie użyć rend? Trochę większy dps, a nic przy nim nie tracimy. W iron will dałem, dlatego że często dostaje się jakieś stuny, czy sapy na raidach, a to może zmniejszyć nasz DPS(dps - damage per second), więc lepiej wyjść z tego szybko ;). W deep wounds dałem, bo to wykrwawia naszego przeciwnika bez przerwy, bo często bijemy krytyczne ciosy, a z każdym krytycznym ciosem proca się ten jakże efektywny bleed.

Gemy - polecam wszystkie zgemowac zeby bylo jak najwiecej attack power, critical strike rating, hit cap, oraz haste rating.

Enchanty - takie same jak w części 1(arms)


Major Glyphy:

Whirlwind(zmniejsza cooldown umiejętności whirlwind o 2 sec)
Cleaving(zwiększa liczbę uderzonych przez nas targetów o 1, czyli po dodaniu tego glypha uderzamy tym skillem w 3 przeciwników, zamiast 2)
Heroic Strike(dodaje 10 rage, kiedy uderzymy krytycznie z Heroic Strike'a)

Minor Glyphy:

Bloodrage(zmniejsza koszt życia bloodrage'a o 100%)
Battle(zwiększa czas trwania battle shouta o 2 czy 3 minuty)
3 minor glyph według waszego uznania ;]

Rasy dla warriora fury(najlepsze):
Horda:
Orc - Blood Rage - zwiększa czasowo attack power
Troll - Berserking - na 80 lvlu zwiększa szybkość castowania, uderzania o 30%, co jest bardzo przydatne, bowiem w połączeniu z Bloodlust/Heroism i Improved Icy Talons daje, UWAGA 80% szybkości uderzania ;]

Alliance:
Draenei - Zwiększa szansę na uderzenie(zwykłe - hit rating) o 1%

Dziękuję.

Offline

 

#2 2011-07-04 08:55:48

Eldek

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-22
Posty: 38
Punktów :   

Re: Warrior Arms, Fury, Protection cz.2

to pozostaje nam czekac na tego Prota Good Job

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plChłapowo ośrodki wypoczynkowe