Art of VooDoo

Opis forum


#1 2011-07-03 18:43:05

 Seditoran

Użytkownik

18543159
Skąd: Świdnik
Zarejestrowany: 2011-07-01
Posty: 32
Punktów :   

Warrior Arms, Fury Protection cz.1

Witam :D Chciałbym podzielić się z wami moimi cennymi doświadczeniami grania klasą warrior.

Charakterystyka Warriora:

Warrior jest to postać potężna, jeżeli się ją ogarnie, tzn. dobierać odpowiednie skille do ich cooldownu, czy dobierać je tak, żeby wystarczyło rage na umiejętności, które chcielibysmy użyć trochę później. Warrior może spełniać 2 role w drużynie: Tank i DPS. Według mnie warrior jest najlepszą klasą do tankowania. Posiada dużo skillów do trzymania aggro na mobkach, tych defensywnych pomagających na raidach i Hero, m.in. Shield Block(zwiększa szansę na block o 100% na 10 sec), Shield Wall(zmniejsza otrzymywane obrażenia o 60% przez 15(?) sec).

Posiada 3 stance:
- Battle Stance(zbalansowana postawa do walki. Zwiększa zadane obrażenia o 5% i zmniejsza otrzymane o 5%.)
- Defensive Stance(Zwiększa generowany threat o 200%, czyli 2x)
- Berserker Stance(Zwiększa szansę na uderzenie krytyczne o 3% i zwiększa otrzymane obrażenia o 5%)

Drzewka talentów:
- Arms - PvP
- Fury - PvE DPS, rzadko używany w PvP
- Protection - PvE Tank, rzadko używane w PvP, ogromna przeżywalność

Charakterystyka drzewka Arms:

Jest to build z ogromnym burstem w PvP, używa battle stance, chociaż bawi się w tzw. stance-dance, czyli zmienianie stance, w celu użycia jakiegoś skilla i powracanie do Battle Stance.

Ekwipunek(z atrybutami) potrzebnymi do pvp:

Główne atrybuty:

1. Strength - zwiększa attack power i tym samym zadane obrażenia w walce wręcz.
2. Stamina - zwiększa ilość życia(hit points) i tym samym przeżywalność w pvp

Poboczne atrybuty:

1. Hit rating - hit cap u warriora arms wynosi około 5%, w tym przypadku zwiększa szansę trafienia w gracza w PvP
2. Critical strike rating - zwiększa szansę na krytyczne uderzenie w walce wręcz
3. Resilence rating - zmniejsza otrzymywane obrażenia przez uderzenia krytyczne zarówno od broni białej jak i od drainów i wszelkiego rodzaju magii

Według mnie najlepszy build dla warriora arms to:
http://wow335.gamestool.net/warriort.ph … 0000000000

Można dokonać lekkich zmian, mianowicie:

- Dać 3 pkt w Improved Heroic Strike zamiast Deflection
- Odjąć 1 pkt w Sudden Death i dodać go do Enrage w drzewku fury
Resztę dokoujcie sami, żeby tylko wam to na dobre wyszło ;]

Gemy:

Możecie pobawić się w Armor Penetration, co skutkuje większym dmg i na postaciach noszących zbroję płytową(plate), łańcuchową(mail), jak i szmacianą(cloth), jednakże nie polecam tego robić poniżej setu w sezonie 7 i 8.

Meta - Chaotic Skyflare Diamond - + 21 Critical Strike Rating i 3% zwiększone zadane obrażenia
Czerwone - Bold Scarlet Ruby - + 16 Siły(Strength)
Żółte - Smooth Autumn's Glow - + 16 Critical Strike Rating
Niebieskie - Sovereign Twilight Opal - + 8 Siły i 12 Staminy

Major Glyphy:

Mortal Strike
Bladestorm
Rending

Minor Glyphy:

Charge
Bloodrage
Battle

Rasy dla warriora(najlepsze wg mnie):

Horda - Orc - posiada Battle Fury, co zwiększa attack power o jakieś 300+
Przymierze - Human/Gnome - posiadają coś w stylu Insygni Hordy/Przymierza co usuwa wszystkie "movement impairing effects" tzn, że usuwa wszystko co wymyka cię z pod kontroli swojej postaci, m.in. fear, incapacitate, blink, sap

Enchanty:

- Helm - Arcanum of Torment - permanentnie dodaje 50 att power i 20 critical strike rating do twojego hełmu, wymaga Revered u Knights of Ebon Blade(vendor w Icecrown)
- Shoulders - Greater Inscription of the Axe - permanentnie dodaje 40 attack power i 15 critical strike rating do twoich ubranych shoulderów, wymaga Exalted u The Sons of Hodir(vendor w The Storm Peaks)
- Cloak - Major Agility - zwiększa Agility(zwinność) o 22
- Chest - Powerful Stats - zwiększa wszystkie atrybuty o 10
- Wrist - Greater Assault - zwiększa attack power o 50
- Hands - Crusher - zwiększa attack power o 44
- Waist - Eternal Belt Buckle - dodaje 1 slot na gem(prismatic)
- Legs - Icescale Leg Armor - zwiększa attack power o 75 i critical strike rating o 22
- Feet - Tuskarr's Vitality - zwiększa szybkość biegania i zwiększa staminę o 15
- 2-Hand Weapon - Berserking - dodaje szansę, że przy zadaniu jakichkolwiek obrażeń, zwiększy się attack power o 400, kosztem zmniejszonego armoru


Myślę, że w tym trochę długim poradniku dla warriora arms pomogłem komuś. Wiem, że nie chce wam się tego wszystkiego czytać, ale lepiej, żeby ten kto pierwszy raz gra warriorem lub go nie ogarnia - przeczytał to sobie, powinno pomóc. Dziękuję.

Offline

 

#2 2011-07-04 08:53:11

Eldek

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-22
Posty: 38
Punktów :   

Re: Warrior Arms, Fury Protection cz.1

swietna robota, zarowno w czesci I i II Big Up za chęci

Offline

 

#3 2011-07-16 21:23:01

Lyrium

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-02
Posty: 4
Punktów :   

Re: Warrior Arms, Fury Protection cz.1

proponowalbym polaczyc to w calosc i podkleic
doskonaly poradnik sam z siebie napisales ?


Wishmaster
Crusade for Your will
A child, dreamfinder
The Apprentice becoming...

Offline

 

#4 2011-07-17 10:35:13

 Seditoran

Użytkownik

18543159
Skąd: Świdnik
Zarejestrowany: 2011-07-01
Posty: 32
Punktów :   

Re: Warrior Arms, Fury Protection cz.1

Nom, sam z siebie to napisałem ;]
Miałem mute w wowie, naszło mnie na napisanie takiego poradnika jak zobaczyłem druida restoration, więc napisałem ;]
A że gram warkiem od 1 roku to troche sie na nim znam i chciałem się podzielić z innymi cennymi informacjami.
A z tą jedną całością to nawet dobra koncepcja, tylko ja niewiem jak to zrobić, więc musiałby to zrobić ktoś inny...
Btw. ja gram rogue teraz(assassination) nick Khazillon.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plUnieście ośrodki wypoczynkowe grzejniki purmo wrocław przewozy