Art of VooDoo

Opis forum


#1 2011-06-05 21:23:21

 Fuszerka

Moderator

Skąd: Temple of Damned
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 41
Punktów :   

Boostowanie

Witam.

  Założyłem ten temat gdyż paru graczy z niskim levelem pisało do mnie o pomoc.w questach czy boostowaniu. Jako gildia powinniśmy sobie pomagać więc źle się czułem gdy komuś pomogłem, a drugiemu już musiałem odmówić.  Nie to iż nie miałem chęci ale sam też muszę bić level czy zająć się swoimi sprawami :)  Zastanawiałem się co można zrobić by high levelowi gracze nie byli nagabywani wciąż o pomoc, a nasi bracia mniejsi nie poczuli iż mamy ich w dupie.

  Proponuję ustalić raz/dwa razy w tygodniu termin na tzn. boostowanie. Gracze na ten dzień zbierali by sobie q z inst czy jakieś grupowe wantedy i jeden - dwóch koxów by im pomagało. Sądzę iż jak w tygodniu poświęcimy temu 2-3h nie będzie to utrudnieniem,a szybciej doczekamy się kompanów na insty. Nie mówiąc już o tym iż to świetny pomysł by się bliżej poznać i zżyć jako grupa.

  Termin powinien być tak dopasowany by nikomu nie wadził i jak największa grupa osób mogła z niego skorzystać. Boostujący też nie muszą być zawsze Ci sami. Kto ma czas i chęci będzie mile widziany(zaangażowanie w pomoc współtowarzyszom jest mile widziana w kwestii ubiegania się o awans). Ja proponuję iż takie akcje były przeprowadzane w weekend koło godzin południowych ( 11-15). Wtedy zdążymy już wstać i przemęczyć się z kacem do wieczora by na trzeźwo połazić na insty.

  Czekam na Wasze opinie i propozycje.

  Pozdrawiam

Offline

 

#2 2011-06-06 10:55:44

Eldek

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-22
Posty: 38
Punktów :   

Re: Boostowanie

Dobry Oficerze

Pomysł jest świetny jak i jego wprowadzenie w życie nie jest trudne ani też zbytnio nie komplikuje niczego
Owszem można wyznaczyć dane terminy na takie akcje i jeśli gildiowicze dojdą do porozumienia w tej kwesti to ja jestem za

Dodam od siebie ku pokrzepieniu serc Braci Mniejszych że smialo możecie pisać na kanale gildi o pomoc nie musicie nagabywać tzw koxów na whisper
Przejscie instancji 20-30 lvlowej z postacią lvlu 60+ (moj szaman ma lvl 65 obecnie) to tak zwany "fast run" i nie widze przeszkód by wybrać sie z kims na boosta insty

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plUnieście ośrodki wypoczynkowe grzejniki purmo wrocław przewozy